Search
SA EI OLE ÜKSI
KOOS ON KERGEM
INFO@MEDIAMARKETING.EE

Tehtud tööd
Asse Sauga (Foto Karen Härms) (1)
Asse Sauga (Foto Karen Härms) (4)
Asse Sauga (Foto Karen Härms) (5)
Asse Sauga (Foto Karen Härms) (3)

Asse Sauga

Krüptoraha ekspert Asse Sauga on töötanud IT-firmas Microlink ja Rahandusministeeriumis. LHV palkas ta esimese pangana maailmas plokiahela eksperdiks. Praegu on ta konsultatsiooniettevõtte Equaline kaasasutaja ja juht, Change Investi nõukogu liige, Eesti Krüptoraha Liidu kaasasutaja, infotehnoloogia taustaga krüptorahanduse plokiahela ekspert, investor, koolitaja ja konsultant.

Alexander Tsikhilov (Foto Karen Härms) (1)
Alexander Tsikhilov (Foto Karen Härms) (4)
Alexander Tsikhilov (Foto Karen Härms) (2)
Alexander Tsikhilov (Foto Karen Härms) (5)

Alexander Tsikhilov

Ärimees Alexander Tsikhilov on rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtte Admiral Marketsi kaasasutaja. Admiral Marketsi investeerimisühingud on internetipõhiste kauplemisteenuste osutajad Forex valuutaturul, samuti teistel finantsturgudel, kus saab kaubelda väärismetallide, aktsiate-, toormete-, futuuride-, indeksite- ja krüptovaluutade CFD-dega.

Vallo Arumäe (Foto Karen Härms) (2)
Vallo Arumäe (Foto Karen Härms) (3)
Vallo Arumäe (Foto Karen Härms) (4)
Vallo Arumäe (Foto Karen Härms) (5)

Vallo Arumäe

Vallo Arumäe alustas äritegevusega 20 aastat tagasi, olles siis alles 25-aastane. Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 12 ettevõtet. Täna juhib ta edukat ettevõtet Starfish Academy, mis on keskkond ettevõtlikele inimestele ja organisatsioonidele.

Urmas Sarapuu (Foto Karen Härmas) (3)
Urmas Sarapuu (Foto Karen Härmas) (1)
Urmas Sarapuu (Foto Karen Härmas) (5)
Urmas Sarapuu (Foto Karen Härmas) (4)

Urmas Sarapuu

Urmas Sarapuu on loonud brändi SU Valgus, mis valmistab taimevalgusteid, mis loovad tasakaalu valgusenergia, keskkonna ja taimede vahel. Valgustades taimi altpoolt, ärkavad need kui ellu ning toovad tuppa kasulikku energiat ja värskust.

Meelis Lao (Foto Karen Härms) (5)
Meelis Lao (Foto Karen Härms) (3)
Meelis Lao (Foto Karen Härms) (1)
Meelis Lao (Foto Karen Härms) (4)

Meelis Lao

Kunagi Eesti allilma liidriks ja suhtekorraldajaks tituleeritud sõnapidaja mees, Meelis Lao on viimasel ajal elanud pigem tagasihoidlikku elu, tegelenud sisekaemusega ning leidnud elus uue missiooni: aidata oma kogemuste jagamisega inimesi valele teele sattumast!

Alexander Andrusenko (Foto Karen Härms) (23)
Alexander Andrusenko (Foto Karen Härms) (41)
Alexander Andrusenko (Foto Karen Härms) (9)
Alexander Andrusenko (Foto Karen Härms) (3)

Alexander Andrusenko

Alexander Andrusenko on Eesti Jõutõsteliidu president. Tema soov on jõutõstmine veelgi populaarsemaks muuta: korraldada Eestis rahvusvahelisi suurvõistlusi, võistlejaid juurde saada, eriti noorte arvelt, ja võimalikult palju aidata liikmesklubisid. Alexander hindab inimestes ausust ja sõnapidamist.

Pontsikud (Foto Karen Härms) (35)
Pontsikud (Foto Karen Härms) (31)
Pontsikud (Foto Karen Härms) (15)
Pontsikud (Foto Karen Härms) (1)

Pontšikud

Kaheksa kanget ja ägedat Eesti meest ehk Pontšikud panid seljad kokku ja asusid üheskoos oma ebatervislikke harjumusi muutma ja ühiselt treenima. Pontšikute eesmärk on ühe aastaga loovutada kõik enda üleliigsed kilod, muuta tervislikkus enda uueks elustiiliks ning inspireerida ka teisi mehi end kätte võtma.

2021.03.16 Maarja Lember (Foto Karen Harms) (1)
2021.03.16 Maarja Lember (Foto Karen Harms) (11)
2021.03.16 Maarja Lember (Foto Karen Harms) (17)
2021.03.16 Maarja Lember (Foto Karen Harms) (5)

Maarja Lember

Maarja Lember on kliiniline toitumisterapeut, kes töötab Tallinna Lastehaiglas ja Põhja-Eesti Regionaalhaiglas ning toitumiscoachina Health Clinicus. Ta on Eesti Kliinilise Toitumise Seltsi tegevliige, toitumisnõustajate ja toitumisterapeutide kutsestandardi hindamiskomisjoni liige ning lektor Tallinna Ülikoolis ja Rahvatervise Akadeemias. Ta omandas erialase hariduse Surrey Ülikoolist ning täiendkoolitab end erialaselt rahvusvahelistel konverentsidel ja koolitustel.

Dr Rein Adamson (Foto Karen Härms) (1)
Dr Rein Adamson (Foto Karen Härms) (11)
Dr Rein Adamson (Foto Karen Härms) (5)
Dr Rein Adamson (Foto Karen Härms) (9)

Dr. Rein Adamson

Dr. Rein Adamson on üks juhtivaid Eesti kaalu- ja kehakontuurimisekirurge. Ta on
töötanud kirurgina Eesti suurimates avalikes- kui ka erahaiglates juba ligi 40 aastat. Dr. Adamsoni organiseerimisel tehti 2004. aastal Eestis esimene bariaatriline operatsioon. Tänaseks on ta teinud üle 1000 bariaatrilise operatsiooni ning on ainuke kaalukirurg Eestis, kes sooritab regulaarselt kõiki kuute põhilist kaalukirurgia protseduuri.

Dr Martin Adamson (Foto Karen Härms) (34)
Dr Martin Adamson (Foto Karen Härms) (27)
Dr Martin Adamson (Foto Karen Härms) (19)
Dr Martin Adamson (Foto Karen Härms) (9)

Martin Adamson

Dr Martin Adamson on kogenud bariaatria- ja kõhuseina rekonstruktiivkirurg, kes teostab iga-aastaselt ligi 400 operatsiooni. Tema spetsialiteediks on ka oma rasva siirdamise ehk lipofillingu protseduur. Dr Adamson on innovatiivne ja loominguline ja peab tähtsaks personaalset lähenemist.

Anni Laas (Foto Karen Härms) (53)
Anni Laas (Foto Karen Härms) (31)
Anni Laas (Foto Karen Härms) (15)
Anni Laas (Foto Karen Härms) (3)

Anni Laas

Aämmaemand, õendusjuht ja sertifitseeritud kliiniline toitumisterapeut Anni Laas on lõpetanud kiitusega Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ja omandanud lisaks kogemusi nii intensiivravi õena PERH-is kui ka kirurgia osakonna õendusjuhina Fertilitases, kus ta on tegelenud kliinilise toitmise ja kiire operatsioonijärgse taastumise programmide arendamisega.

Karmo Kivi (Foto Karen Härms) (9)
Karmo Kivi (Foto Karen Härms) (19)
Karmo Kivi (Foto Karen Härms) (1)
Karmo Kivi (Foto Karen Härms) (5)

Karmo Kivi

Mindset coach Karmo Kivi on Proctor Gallagher Instituudi (PGI) sertifitseeritud konsultant, kes jagab oma juhendajalt Bob Proctorilt saadavaid teadmisi ja tutvustab süsteemset meetodit, mis garanteerib eesmärkideni jõudmise.

Monika Palmi raamatu Hinga ja Ela videosalvestus (Foto Karen Härms) (80)2
Monika Palmi raamatu Hinga ja Ela videosalvestus (Foto Karen Härms) (13)2
Monika Palmi raamatu Hinga ja Ela videosalvestus (Foto Karen Härms) (37)
Monika Palmi raamatu Hinga ja Ela videosalvestus (Foto Karen Härms) (79)

Monika Palm

Tasakaalukeskuse hingamisterapeut Monika Palm on omandanud meditsiinilise ja juristihariduse, kuid eneseotsingud vaimse arengu teel juhatasid teda tegelema inimestega, neid abistama, toetama ja tervendama. Monika Palm on andnud välja ka raamatu “Hinga ja ela!”, kust leiab praktilisi hingamisharjutusi igaks eluolukorraks.

Ketlin Kasak (Foto Karen Härms) (51)
Ketlin Kasak (Foto Karen Härms) (84)
Ketlin Kasak (Foto Karen Härms) (19)
Ketlin Kasak (Foto Karen Härms) (13)

Ketlin Kasak

Ketlin Kasak on värbamisekspert ja värbavate juhtide mentor, kellel on 12 aastat töökogemust personalitöö vallas. Ketlin Kasak on töötanud koos või nõustanud mitmeid Eesti suuri ja tuntud ettevõtteid, nende hulgas CircleK, Norma, 1Partner, Hansavest, Paf, Skanton Kinnisvara ja mitmed teised. Ta on loonud tööotsijatele portaali Aitamindtööle.ee ja kirjutanud raamatu “Kuidas värvata ja hoida parimaid inimesi?”

Priit Kõrve (Foto Karen Härms) (2)
Priit Kõrve (Foto Karen Härms) (170)
Priit Kõrve (Foto Karen Härms) (58)
Priit Kõrve (Foto Karen Härms) (49)

Priit Kõrve

Füsioterapeut, manuaalterapeut ja kiropraktik Priit Kõrve on ka Eesti Wushu Kungfu Föderatsiooni Aupresident ja Euroopa Wushu Kungfu Föderatsiooni Meditsiinikomisjoni esimees. Priit Kõrve on töötanud taastusravi valdkonnas üle 20 aasta ning 17 aastat õpetanud esmaabiandjaid, andnud meditsiini ja sporti puudutavaid loenguid (anatoomia, füsioloogia, biomehaanika jpm, Tartu Ülikoolis ja Tallinna Tervishoiukõrgkoolis).

Esper Linnamägi (Foto Karen Härms) (110)
Esper Linnamägi (Foto Karen Härms) (96)
Esper Linnamägi (Foto Karen Härms) (8)
Esper Linnamägi (Foto Karen Härms) (22)

ESPER LINNAMÄGI

Esper Linnamägi on Eesti Filharmoonia Kammerkooris tegutsenud 1997. aastast ning töötanud kammerkooris nii laulja kui produtsendina. Alates 2011. aastast on ta EFK direktor ja alates 2015 moodustatud Sihtasutuse Eesti Filharmoonia Kammerkoor juhatuse liige. Ta on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureuseõppe professor Teo Maiste lauluklassis ning magistriõppe kultuurikorralduse erialal. Aastail 2013–2015 läbis ta kultuurimänedžeride täiendõppekursuse DeVos Instituudis Kennedy Keskuses ja Marylandi Ülikoolis .

Lilian Promet ja Kristi Jõeorg (Foto Karen Härms) (4)
Kristi Jõeorg (Foto Karen Härms) (6)
Lilian Promet ja Kristi Jõeorg (Foto Karen Härms) (2)
Lilian Promet (Foto Karen Härms) (6)_2

KRISTI JÕEORG JA LILIAN PROMET

Kristi Jõeorg ja Lilian Promet on Meaningful Talksi loojad. Kristi Jõeorg on tegutsenud viimased 15 aastat tööohutuse valdkonnas, kus üheks osaks on ka psühhosotsiaalne kliima ettevõttes. Ta õpib psühhoterapeudiks, sest näeb, kui tähtis on lapse vaimse tervise mõju tema täiskasvanuikka liikumisel. Lilian Promet on läbinud laste jooga õpetaja kursused ja täiendanud end nii täiskasvanute kui laste vaimse tervise teemadel. Meaningful Talks sai loodud, et aidata vanematel ja lastel veeta kvaliteetaega ja tõsta teadlikkust.

Berit ja Janno Joosep (Foto Karen Härms) (1)
Berit ja Janno Joosep (Foto Karen Härms) (7)
Berit ja Janno Joosep (Foto Karen Härms) (11)
Berit ja Janno Joosep (Foto Karen Härms) (15)

BERIT JA JANNO JOOSEP

Berrichi looduskosmeetika loojad Berit ja Janno Joosep alustasid kreemide tegemist isiklikust vajadusest kodus, kasutades taimeraviraamatutest saadud ideid ja vanaemade tarkusi. Perereisil Balile avanes teile vetikate maailm ning üheskoos Tallinna Ülikooli Loodus- ja Terviseteaduste Instituudi teadlastega loodi looduskosmeetikasari. Berit on lisaks erialalt raamatupidaja ja Janno raamatukirjastaja.