Search

Heategevus

MediaMarketing / Tehtud tööd / Heategevus

Kas teadsid, miks vahel kuri võidab hea? Ta võidab seepärast, et samal ajal, kui head inimesed on kodudes, sõpradega ja tööl head inimesed, näevad halbade eesmärkidega inimesed kurja vaeva, et head välja paista. Head inimesed, ei ole patt, ebaviisakas ega kuidagigi sündsusetu headusest rääkida. Lausa vastupidi, mida rohkem head inimesed teadlikult häid mõtteid mõtlevad, hästi räägivad ja häid tegusi teevad, seda paremaks muutume ise, muutub meie pere, meie küla ja muutub lõpuks ka maailm.

Korraldad heategevusliku sündmuse, seisad abivajajate eest, vajad vabatahtlikke või kogu ühiskonna tähelepanu? Me oleme sinu jaoks olemas! Ja mitte ainult, lõime sinu ja kõikide teiste Eestima heade inimeste heaks esimese ainult heade uudiste portaali. Hea inimene, see kuulub sulle ja kui vajad kogu Eesti meedias hea sõna levitamisel abi, anna meile teada.

“Kui näed head inimest, siis ütle talle aitäh! Julgusta teda edasi võitlema, anna talle lootust, et ta pole viimane, kes usub headuse võitu. Või vähemalt naerata talle sõbralikult. Vähenõudlikule, kuid maailmale endast palju andvale inimesele, on seegi väga suur asi. Tunnustame ausaid, töökaid ja usaldusväärseid ning heade eesmärkidega inimesi!” – Monika Kuzmina