Search
SA EI OLE ÜKSI
KOOS ON KERGEM
INFO@MEDIAMARKETING.EE

Sa oled tegija

"Sa oled tegija" raamatu meediatöö

Raamatute meediatöö

Sa oled tegija

RAAMATU TUTVUSTUS

“SA OLED TEGIJA” on raamat inimestele, kes soovivad oma elu paremaks muuta, rohkem nautida, aga ei taha seda tehes ribadeks tõmmata.

Selles värskendavalt lõbusas enesearenguraamatus pakub menukite autor ja maailmarändurist edukustreener Jen Sincero lugejale 27 suutäiesuurust peatükki, mis on tulvil naljakaid inspireerivaid lugusid, elutarku nõuandeid, lihtsaid harjutusi mõne aeg-ajalt sekka poetatud vandesõnaga, mis aitavad teil:

teha kindlaks õõnestavad uskumused ja käitumised, mis seisavad teie ja teie soovide vahel;

luua elu, mida armastate täiega. Ja luua see KOHE;

teenida paremat palka. Sellist palka, mida te pole veel kunagi teeninud.

Olles raamatu läbi lugenud, saate aru, miks olete see, kes olete, kuidas armastada seda, mida te muuta ei saa, kuidas muuta seda, mida te ei armasta, ja kuidas kasutada Jõudu, et saada vingeks tegijaks.

Jen Sincero on mitme menuki autor ja edukusetreener, kes on aidanud loendamatutel inimestel muuta isiklikku ja tööelu oma uudiskirjade, seminaride, erasessioonide, avalike esinemiste, artiklite, toodete ja raamatute kaudu. Mõni aasta tagasi jättis Jen Sincero oma kodu Californias, et reisida maailmas ja julgustada nii paljusid inimesi kui võimalik elama ohjeldamatult ägedat elu.

MEEDIAKAJASTUSED

Autor:

Jen Sincero

Aeg:

2020

MEEDIAKAJASTUSI:

2

Like