Search
SA EI OLE ÜKSI
KOOS ON KERGEM
INFO@MEDIAMARKETING.EE

Probleem pole rahas, vaid sinus

"Probleem pole rahas, vaid sinus" raamatu meediatöö

Raamatute meediatöö

Probleem pole rahas, vaid sinus

RAAMATU TUTVUSTUS

Mis siis, kui kõik sõltuks sellest, mida sina ise oled valmis… vastu võtma?

See raamat pakub sulle põhjapanevaid ideid raha kohta. Raamat „Probleem pole rahas, vaid sinus“ on kirjutatud inimestele, kes elavad rahaga seoses pidevas raskes olukorras – olgu siis asi liigses kulutamises, rahanappuses või liigses külluses.

Käesolevas raamatus jagavad Gary M. Douglas ja dr Dain Heer rahateemalisi protsesse, vahendeid ja vaatenurki, mida sa võid kasutada selleks, et muuta raha voolamist oma ellu. Me oleme töötanud koos paljude inimestega nende rahaprobleemide lahendamisel: nendega, kellel oli hinge taga vaid kümmekond dollarit, ning nendega, kellel oli kümmekond miljonit. Huvitav on see, et neil kõigil on samasugune probleem – ja see pole sugugi seotud rahaga. Asi on selles, mida inimesed ise on nõus vastu võtma. See, mida sa ei nõustu vastu võtma, loob piirangu kõigele, mis sulle omaks võib saada. Kui sa SEDA suhtumist muudad, ei ole raha sinu jaoks enam probleem!

Mis siis, kui vastuvõtmise õppimine ongi parim asi, mida sa teha võid?

Raamat „Probleem pole rahas, vaid sinus“ põhineb populaarsel Access Consciousnessi® rahaseminaril, mida on õpetatud Ameerika Ühendriikides, Kanadas, Euroopas, Aasias, Lõuna-Ameerikas, Austraalias ja Uus-Meremaal! See raamat on tõlgitud nelja eri keelde, et aidata inimestel kõikjal maailmas saavutada suurem vabadus nii oma rahaasjades kui ka elus.

„Probleem ei ole rahas. Mitte kunagi. Kõik sõltub sellest, mida sina ise oled nõus vastu võtma. Universumi küllus on piiritu. Siin raamatus käsitletud mõjusate vahendite abil on sul võimalik õppida tegema elus teistsuguseid valikuid. Sul ON võimalik luua enda jaoks teistsugune reaalsus.“

– Gary M. Douglas, Access Consciousnessi® asutaja.

MEEDIAKAJASTUSED

Autor:

Gary M. Douglas, Dr. Dain Heer

Aeg:

2020

MEEDIAKAJASTUSI:

6

Like