Search
SA EI OLE ÜKSI
KOOS ON KERGEM
INFO@MEDIAMARKETING.EE

Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele

"Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele" raamatu meediatöö

Raamatute meediatöö

Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele

RAAMATU TUTVUSTUS

Raamatut “Mõtlemist muutes rikkaks” on müüdud üle 70 miljoni eksemplari ja seda on peetud üheks säravamaks allikaks mõtlemise jõust oma elu muutmisel, kuid oma ajastule kohaselt põhineb see enamjaolt mehelikel näidetel. Sellel ja mitmel teisel põhjusel otsustas Sharon Lechter, kes on tunnustatud mentor ja mitmete bestsellerite autor, sealhulgas kaasautor “Rikas isa, vaene isa” ja “Kolm sammu kullani” raamatutele, anda välja koos Napoleon Hilli fondiga samasisulise raamatu naistele – “Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele.”

“Mõtlemist muutes rikkaks. Naistele” käsitleb naiste unikaalseid küsimusi pereelust kuni karjääritegemiseni ja sisaldab muuhulgas ka  näiteid Madonnast, Oprah Winfreyst, Margaret Thatcherist, J.K Rowlingust, Angela Merkelist, Mary Kay Ashist ja paljudest teistest edukatest naistest, visandades suurema plaani ja nägemuse kõikidele naistele.

Käesolevast raamatust:

  • leiad naistele mõeldud 13 sammu eduni läbi erinevate edukate naiste kogemuse ja silmade, kes on saanud maailmas üleüldise tunnustuse ja loonud tähendust,
  • õpid, kuidas tegeleda küsimustega, millega tänapäeva naine seisab silmitsi igapäevastes tegevustes koos nõuannetega, kuidas ületada takistusi ja kasutada nutikalt ära erinevaid elulisi olukordasid … perekondlikest ja tööalastest küsimustest kuni isikliku äritegevuseni,
  • saad vastuse, kuidas ületada isikliku elu ja tööelu tasakaalu küsimust ja sellest tulenevat süütunnet ning siduda endas harmooniliselt nii armastus, perekond, rahulolu kui ka edu.

Raamat aitab lugejal üles ehitada oma enda strateegia siin peituvate töölehtede kaasabil, mis aitavad luua eneseusku ja järjepidevust ning rakendada kujutlusvõimet.

MEEDIAKAJASTUSED

Autor:

Sharon Lechter

Aeg:

2020

MEEDIAKAJASTUSI:

11

Like