Search
SA EI OLE ÜKSI
KOOS ON KERGEM
INFO@MEDIAMARKETING.EE

15 hindamatut kasvuseadust

"15 hindamatut kasvuseadust" raamatu meediatöö

Raamatute meediatöö

15 hindamatut kasvuseadust

RAAMATU TUTVUSTUS

Raamat „15 hindamatut kasvuseadust, järgi neid ja saavuta oma potentsiaal“ on mõeldud kõigile, kes soovivad kasvada inimeseks, kes suudab jõuda oma eesmärkide ja unistusteni ning seda läbi järjepideva enesearengu.

Raamatus tuuakse välja läbi näidete ja kirjelduste 15 seadust/põhimõtet, mille rakendaja kasvatab teadlikult oma potentsiaali. Need seadused kehtivad sõltumata sellest, kas me neid teadvustame või mitte, seega oleks mõistlik neid oma elus teadlikult rakendada.

Kas on olemas kindlaid tegevusi ja viise, mis tagavad alati edu ning eesmärkide ja unistuste saavutamise?

John C. Maxwell ütleb, et vastus on JAH.

Edu võti on kasvamises! Kasvamisele keskendudes Sa arened ning arenedes saavutad alati oma potentsiaali ja seeläbi ka eesmärgid.

John C. Maxwell on uurinud ja tegelenud enam kui 50 aastat personaalse arenemise teemadega ning raamatus „15 hindamatut kasvuseadust, järgi neid ja saavuta oma potentsiaal“ toob ta välja kindla edu ning Sinu maksimaalse potentsiaali saavutamise seadused.

Lisaks kasvamise seaduste teadasaamisele aitab raamat Sul saavutada õiget hoiakut, avastada oma tugevusi, siduda Sind oma kirgedega, olla oma eesmärkidega rohkem ühenduses ning arendada vajalikke oskusi nii, et saaksid olla kõik, mis Sa suudad olla. Sa leiad sealt ka valed uskumused, mis meid igapäevaelus tagasi hoiavad.

Sellest raamatust kasu saamiseks ei pea Sa olema liider, kuigi see sisaldab ka liidriks olemise teemasid. Kasvamiseks ei pea Sa kuuluma ühtegi meeskonda, kuigi see aitaks kaasa. Pead olema lihtsalt keegi, kes tahab kasvada ning oma tänasest versioonist paremaks saada.

Sa ei saa muuta oma elu, kui Sa ei muuda oma igapäevaseid tegevusi. Oled oma potentsiaali saavutamise teel, kui õpid selgeks raamatus sisalduvad seadused ja elad nende järgi. Aastatepikkune õppimine ja kasvamine viib Sind uskumatutesse kõrgustesse.

MEEDIAKAJASTUSED

Autor:

John C. Maxwell

Aeg:

2020

MEEDIAKAJASTUSI:

5

Like